İletişim Bilgileri

ULUS ITHALAT VE IHR. LTD. STI. Komatsu, Cummins, Yanmar, Isuzu, Mitsubishi DETCH İş makinaları Yedek

  • Yetkili Kişi: Satış bölümü Mehmet
  • Telefon numarası: +90 (212) 659-29-10, fax: 0212 659 17 69
  • MSN: info@ulusparts.com
  • Adres: İstoç 19. ada no:31-33, Bağcılar, İstanbul, 34218, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş ettiğimiz parçaları nasıl teslim alabiliriz.

Siparişlerinizi, merkezimizden direk yada, kargo, Ambar, Kurye aracılığı ile yollamaktayız. müşterilerimizin talebi doğrultusunda gerekirse uçak yada otobüs kargo ile de sevkiyat yapılmaktadır. Nakliye ücreti müşteri tarafından ödenmektedir.


Yedek Parça soruşturmamızı en sağlıklı nasıl yapabiliriz.

Firmamıza soruşturmanızı, Fax, Mail, Telefon, ve posta mektubu ile yapabilirsiniz. Şüphesiz ki fax ve mail olarak ulaşan teklifler daha hızlı ve daha detaylı cevaplanma imkanına sahiptir. Görüş ve önerileri ve talepleriniz için irtibat kurmanız bizi memnun edecektir.

İletişim Bilgilerimiz;

ULUS ITHALAT VE IHRACAT LTD. STI.

Adres: Istoc 19. ada No:31-33
(İstanbul Toptancılar Çarşısı )
BAGCILAR – ISTANBUL / TURKEY
Tel: 090 212 659 29 10 (pbx)
Fax: 090 212 659 17 69
E-Mail: info@ulusparts.com

info@ulus.com.tr


Sattığınız parçaların kalitesi ve garanti işlemleri nelerdir.

Müşterileriyle devamlı çalışma prensibini ilke edinmiş olan firmamız, deneyimi, ar-ge ve kalite kontrolleriyle, satmış olduğu yedek parçaları piyasada kendini kanıtlamış öncü markalardan seçmektedir. Personelimiz uzun senelerdir yedek parça konusunda faaliyet göstermektedir, edindikleri deneyimle %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmaktadır.

Sattığımız yedek parçalar, firmamızın tarafından yasalarla belirlenmiş zorunlu garantisi altındadır. Bu garanti sadece sattığımız parçayı kapsamaktadır.

Tabi ki vermiş olduğumuz garanti, satışını yaptığımız yedek parçaların üretimiyle alakalı problem yaşanılması durumunda geçerli olacaktır. Yanlış montaj, bilgisiz kullanım, takılmadan önce parçanın zarar görmesiyle, yada uygun olmayan şekilde kullanılması ile doğabilecek arızalar garantimiz dışındadır. Gerektiğinde müşterilerimize montaj konusunda danışmanlık ve servis hizmeti vermekteyiz.

Daha detaylı bilgi almak için iletişim kurunuz !