İletişim Bilgileri

ULUS ITHALAT VE IHR. LTD. STI. Komatsu, Cummins, Yanmar, Isuzu, Mitsubishi DETCH İş makinaları Yedek

  • Yetkili Kişi: Satış bölümü Mehmet
  • Telefon numarası: +90 (212) 659-29-10, fax: 0212 659 17 69
  • MSN: info@ulusparts.com
  • Adres: İstoç 19. ada no:31-33, Bağcılar, İstanbul, 34218, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Güvenlik

20.09.2012 10:06

alt text Ulus ithalat and DETCH ® replacement parts ("Parts") sold by ULUS ITHALAT LTD. STI. are warranted to be free from defects in material and manufacture when correctly installed and operated under normal use and conditions in a properly serviced and maintained machine
CONDITIONS;
This warranty is valid for six months from the date of shipment. During this period " Ulus ithalat and DETCH ® " will, at its discretion, replace any Parts which are found upon its inspection to be defective in material or manufacture. Replacement Parts will be provided to the customer at a place of business of "Ulus ithalat and DETCH ® " or other establishment authorised by "Ulus ithalat and DETCH ® ". The Warranty does not include labour to remove or replace parts.
LIMITATIONS;
Fitting of "Ulus ithalat and DETCH ® " parts must be in accordance with the latest version of the OEM workshop and installation manuals. All lubricants, fuel and coolant used must be to the OEM specification.
"Ulus ithalat and DETCH ® " must be notified in writing by the customer of any Warranty claim. "Ulus ithalat and DETCH ® " reserves the right to examine every item that is subject to a claim under this Warranty and the right to examine any associate parts of the engine/machine plus any relevant documentation.
Parts that are subject to a claim under this Warranty must not be removed from the machine or returned to "Ulus ithalat and DETCH ® " until "Ulus ithalat and DETCH ® " issues written authorisation.
This Warranty is provided solely to the direct customers of "Ulus ithalat and DETCH ® ". "Ulus ithalat and DETCH ® " expressly disclaims any warranty of merchantability or fitness for a particular purpose. Remedies under this Warranty are expressly limited to replacement Parts as specified above. All other claims for loss arising out of the failure of any Part are excluded, including claims for direct or indirect economic or moral loss and special or consequential damages.
Any legal claims or procedures under this Warranty are to be adjudicated in the law in TURKEY- ISTANBUL, and must be filed, through an TURKEY court.

www.ulus.com.tr ve www.ulusparts.com nin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca ULUS İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ. ne ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda sayılan unsurların ULUS İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ. nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için malzeme indirebilir. Bu sitede kullanılan makine, araç motor şanzıman defransiyel ve diğer ürünlerin resimleri, isimleri, fiyatları teknik özellikleri sadece referans amaçlı kulanılmış olup, ULUS İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ. Bu markaların hiç birinin malzemelerini orijinal olarak satması ancak mümessil firma veya bayileriyle yaptığı alışverişlerin neticesindedir. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Site'nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.
Web sitelerimizde kullanılan resimler, parça numaraları, parça bilgileri referans amaçlı kullanılmıştır. LOGO RESİM VE ORJİNAL NUMARALAR HAK SAHİBİ ÜRETİCİ FİRMALARA AİTTİR. SİTEMİZDEKİ FOTOLAR ORJINAL DEĞİLDİR.
ULUS İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ. site'den, Duvar Kağıdı (Wallpaper), Ekran Koruyucu (Screen Saver) ve diğer programlarını yükleme imkanını verebilir. Sözü geçen bu yükleme işlemleri ULUS İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ. yükleme şart ve koşullarına tabidir.

BİLGİLERİN DOĞRULUĞU;
Bu Site'deki bilgiler ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ. nin Türkiye'deki müşterilerine yöneliktir ve diğer ülkeler için geçerli olmayabilir. ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ., bu site'deki bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini temin için gereken makul çabayı sarfedecektir. Site de belirtilen bilgiler hiçbir garanti veya taahhüt oluşturmaz . ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ. herhangi bir zamanda, ürünlerin spesifikasyonlarını değiştirme hakkına sahiptir.

www.ulus.com.tr ve www.ulusparts.com ‘de yer alan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bilgilerin doğru olmaması veya site'ye erişiminizden ve site'yi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir zarar nedeniyle ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ. 'ne hiçbir sorumluluk yüklenmeyecektir. ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ., site ile ilgili kuralları ve bilgileri, dilediği takdirde, iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Ulus İthalat İhracat Ltd. Şti. sitesinde mevcut, muhtelif Başvuru Formlarını'nın doldurulmuş olması, Kullanıcı'ya herhangi bir hak vermez ya da Kullanıcı'ya herhangi bir uygulama ile ilgili kazanılmış hak iddiasında bulunma imkanı vermez. Bu Formlara eksik, yanlış ya da geçerli olmayan bilgiler girilmesi halinde, Ulus İthalat İhracat Ltd. Şti. ve/veya Yetkili Satıcılarının kendi takdirlerinde olmak üzere düzenleyebilecekleri pazarlama ve tanıtım programları sonucu sağlanabilecek imkanlar ile ilgili hak talebinde bulunulamaz.

Web Sitemizin virüs, trojan ve benzer amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olup, gerçek güvenliğini sağlanması için Kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede Kullanıcı, Web Sitesi'ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Kullanıcı'lar ile Ulus İthalat İhracat Ltd. Şti. arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, Ulus İthalat İhracat Ltd. Şti. elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti Kanunlar'na göre çözülecektir.

Ulus İthalat İhracat Ltd. Şti. Web Sitesi, Kullanım Şartnamesi'nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm Kullanıcı'lar bakımından hüküm ifâde edecektir.

Eğer www.ulusparts.com a link verilmek istenirse, bu link www.ulus.com.tr ve www.ulusparts.com un Ana Sayfası'na yönlendirilmelidir.

ULUS İTHALAT İHRACAT LTD. ŞTİ. önceden haber vermeksizin yedek parçaların tavsiye ettiği fiyat, tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir.